Анонс Tux Paint 0.9.19

Оновилася популярна відкрита програма малювання для дітей

[ English | Español | Français | português do Brasil | Italiano | ukrayins'ka mova | 简化字 ]

(Девіс, Каліфорнія, США — 1 березня, 2008) New Breed Software анонсує негайну доступність Tux Paint версії 0.9.19. Tux Paint - цілковито вільна, нагороджена відзнаками, програма малювання для дітей, розвивається та підтримується добровольцями у всьому світі.

Як завжди, команда Tux Paint памятає як про наймолодших основних користувачів, так і їхніх батьків, що думають про безпеку, про викладачів та адміністраторыв комп'ютерної лабораторії. З виправленням негараздів у останній редакції, користувачам макінтошів більше не потрібно запускати Tux Paint у режимі адміністратора перший раз, щоб була належна робота надалі. Новий параметр у налаштуванні дозволяє користувачам вирішувати чи потрібно блокувати зберігач екрану при роботі у Tux Paint. У цьому випуску Tux Paint також виправлена велика кількість вад, що зявилися у попередній версії, зокрема види, зо приводили до аварійного завершення чи завмирання під Windows та Mac OS X.

Tux Paint, знаменитий своїми багато-мовними модливостями, продовжував перекладатися на нові мови, у той же час існуючі переклади виправлялися та доповнювалися. Новинки у цій версії: азербайджанська, кхмерська, македонська, та Occitan і Zapoteco мови. Також введені австралійсий та канадійський варіанти англійської мови.

Для повного списку змін, дивіться протокол змін Tux Paint, протокол змін у конфігурації Tux Paint  та протокол змін у штампах Tux Paint .

Tux Paint версії 0.9.19 доступний негайно як джерельний код. Є доступний для цілком вільного завантаження зі сайту проекту. Для подальшої інформації, відвідайте: www.tuxpaint.org та www.newbreedsoftware.com.

Щоб розібратися, як Ви можете допомогти проекту Tux Paint у якості добровольця, гляньте сюди: www.tuxpaint.org/help.


Контакти для преси

North America
William Kendrick
731 J Street
Davis, CA
USA
Телефон: (530) 902-7416
Електронна пошта: bill@newbreedsoftware.com

South America
Gabriel Gazzán
Lozano 1090
Montevideo
Uruguay
Телефон: (598-2) 309-1158

Frederico Gonçalves Guimarã
Belo Horizonte - MG
Brasil
Електронна пошта: frederico@teia.bio.br

Europe
Flavio Pastore
Turin, Italy
Електронна пошта: ironbishop@gmail.com

East Asia
Tux Paint Chinese Team
China
Website: http://tuxpaint.cn

Southeast Asia
Muguntharaj
Malaysia
Електронна пошта: mugunth@thamizha.com

Africa
Friedel Wolff, Translate.org.za
South Africa
Електронна пошта: info@translate.org.za


Торгові марки: Linux - зареєстрована торгова марка за Лінусом Торвальдсом. Apple і Mac OS X - торгові марки Apple Computer, Inc. Microsoft, Windows, XP і Vista - торгові марки корпорації Microsoft.

Написав прес реліз Уїльям Кендрік


Постійна адреса цього прес-релізу: http://www.tuxpaint.org/latest/tuxpaint-0.9.19-press-release-uk.php