tuxpaint-stamps - en to lt translation catalogue (103 entries)

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/animals/birds/drake.png
en: A drake.
lt: Antinas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/animals/birds/guineafowl.png
en: A guinea fowl.
lt: Perlinė višta(patarška).

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/animals/birds/hen.png
en: A brown hen.
lt: Rudoji višta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/animals/birds/rooster.png
en: A colorful rooster.
lt: Spalvingas gaidys.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/clothes/clothespin_new.png
en: A modern clothespin.
lt: Naujas baltinių spaustukas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/clothes/clothespin_old.png
en: An old-fashioned clothespin.
lt: senoviškas baltinių spaustukas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/Strawberry2.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/strawberry.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/cartoon/strawberry.svg
en: A strawberry.
lt: Žemuogė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/banana.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/cartoon/banana.svg
en: A banana.
lt: Bananas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/lemon.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/cartoon/lemon.svg
en: A yellow lemon.
lt: Geltona citrina.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/mango.png
en: A mango.
lt: Mango vaisius.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/pear.png
en: A yellow pear.
lt: Geltona kriaušė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/pomegranate.png
en: A pomegranate.
lt: Granatas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/raspberry.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/fruit/cartoon/raspberry.svg
en: A raspberry.
lt: Avietė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/nuts/almond.png
en: An almond.
lt: Migdolas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/nuts/walnut.png
en: A walnut.
lt: Graikiškas riešutas kevale.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/nuts/walnut_shelled.png
en: A walnut in its shell.
lt: Graikiškas riešutas kevale.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/chilepepper.png
en: A chile pepper.
lt: Čili pipiras

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/eggplant.png
en: An eggplant.
lt: Baklažanas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/pattypan_squash.png
en: A “pattypan” squash.
lt: ... moliūgas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/pepper.png
en: A green pepper.
lt: Žalias pipiras.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/potato.png
en: A brown potato.
lt: Ruda bulvė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/pumpkin_small.png
en: A very small pumpkin.
lt: Labai mažas moliūgas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/redlettuce.png
en: A head of red lettuce.
lt: Raudonų salotų galva.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/tomato.png
en: A ripe, red tomato!
lt: Prinokęs, raudonas pomidoras!

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/food/vegetables/yellowpepper.png
en: A yellow pepper.
lt: Geltonas pipiras.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/hobbies/binoculars.png
en: A pair of binoculars.
lt: Žiūronai.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/hobbies/camera_35mm.png
en: A camera.
lt: fotoaparatas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/garbagecan.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/trash_can.svg
en: A silver garbage can.
lt: Sidabrinė šiukšlių dėžė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/key.png
en: A key.
lt: Raktas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/rubberduck.png
en: A rubber duck.
lt: Guminė medžiaga?

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/arttools/pen_dryerase.png
en: A dry erase marker.
lt: Sausas trintukas žymeklis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/dishes/pitcher_small.png
en: A very small pitcher.
lt: Labai mažas ąsotis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/dishes/teapot.png
en: A teapot.
lt: Arbatinukas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/dishes/utensils/nutcracker.png
en: A nutcracker.
lt: Riešutų spaustukai.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/dishes/utensils/pepper_grinder.png
en: A pepper grinder.
lt: Pipirų malūnėlis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/tools/measuring_tape.png
en: Measuring tape.
lt: Ruletė(matavimo juosta)

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/tools/paintbrush_large.png
en: A large paintbrush.
lt: Didelis teptukas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/tools/saw.png
en: A saw.
lt: Pjūklas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/tools/toolbox.png
en: A toolbox.
lt: Įrankių dėžė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/tools/wrench.png
en: A wrench.
lt: Veržlėraktis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/tools/wrench_adjustable.png
en: An adjustable wrench.
lt: Reguliuojamas veržlėraktis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/household/tools/wrench_plumbers.png
en: A plumber’s wrench.
lt: Vandentiekio darbininko veržlėraktis(lituotojas)?

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/plants/trees/pinecone.png
en: A pinecone.
lt: Pušies kankorėžis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/seasonal/christmas/star.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/shapes/star.png
en: A star.
lt: Žvaigždė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/space/apollo_lander.png
en: The Apollo lunar lander module.
lt: Apolono (gražuolio) mėnulio žemės modulis?

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/space/spacewalk.png
en: An astronaut making a spacewalk!
lt: Astronautas vaikštantis erdvėje?

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/space/moon/moon_3qt.png
en: Our moon.
lt: Mūsų mėnulis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/space/moon/moon_crescent.png
en: Our moon as a crescent.
lt: Mūsų mėnulis kaip pusmėnulis(jaunatis,delčia).

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/space/planets/3_earth.png
en: The Earth. Our planet!
lt: Žemė. Mūsų planeta!

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/sports/trophy_cup.png
en: A trophy cup.
lt: Trofėjinė taurė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/faces/excited.png
en: Excited!
lt: Susijaudinęs!

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/faces/happy.png
en: Happy!
lt: Laimingas!

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/faces/mad.png
en: Mad!
lt: Piktas!

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/faces/sad.png
en: Sad!
lt: Liūdnas!

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/0.png
en: Zero.
lt: Nulis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/1.png
en: One.
lt: Vienas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/2.png
en: Two.
lt: Du.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/3.png
en: Three.
lt: Trys.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/4.png
en: Four.
lt: Keturi.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/5.png
en: Five.
lt: Penki.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/6.png
en: Six.
lt: Šeši.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/7.png
en: Seven.
lt: Septyni.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/8.png
en: Eight.
lt: Aštuoni.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/9.png
en: Nine.
lt: Devyni.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op0_plus.png
en: Plus.
lt: Plius.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op2_multiply.png
en: Times.
lt: Dauginti.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op3_divide.png
en: Divided by.
lt: Dalinti.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op4_equals.png
en: Equals.
lt: Lygu.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op5_notequals.png
en: Not equal to.
lt: Nelygu.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op6_lessthan.png
en: Less than.
lt: Mažiau.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op7_greaterthan.png
en: Greater than.
lt: Daugiau.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op8_lessthanequal.png
en: Less than or equal to.
lt: Mažiau arba lygu.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/math/operators/op9_greaterthanequal.png
en: Greater than or equal to.
lt: Daugiau arba lygu.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/001.png
en: A European coin of 1 cent (0.01 €).
lt: Europietiška 1 cento moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/002.png
en: A European coin of 2 cents (0.02 €).
lt: Europietiška 2 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/005.png
en: A European coin of 5 cents (0.05 €).
lt: Europietiška 5 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/010.png
en: A European coin of 10 cents (0.10 €).
lt: Europietiška 10 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/020.png
en: A European coin of 20 cents (0.20 €).
lt: Europietiška 20 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/050.png
en: A European coin of 50 cents (0.50 €).
lt: Europietiška 50 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/100.png
en: A European coin of 1 euro (1 €).
lt: Europietiška 1 euro moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/euro/coins/200.png
en: A European coin of 2 euros (2 €).
lt: Europietiška 2 eurų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/us/coins/001penny.png
en: A US 1 cent piece ($.01) called a penny.
lt: JAV 1 cento dalis vadinama pensu.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/us/coins/005nickel.png
en: A US 5 cent piece ($.05) called a nickel.
lt: JAV 5 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/us/coins/010dime.png
en: A US 10 cent piece ($.10) called a dime.
lt: JAV 10 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/us/coins/025quarter.png
en: A US 25 cent piece ($.25) called a quarter.
lt: JAV 25 centų moneta.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/us/coins/050kennedy-halfdollar.png
en: A US 50 cent piece ($.50) called a “Kennedy Half Dollar.”
lt: JAV 50 centų moneta vadinama Kenedžio puse dolerio?

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/money/us/coins/100sacagawea.png
en: A US “Sacagawea” dollar ($1.00).
lt: JAV ... 1 doleris.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/clef0_treble.png
en: The treble clef.
lt: Diskanto (smuiko) raktas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/clef1_bass.png
en: The bass clef.
lt: Boso raktas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/key_flat.png
en: Flat.
lt: Bemolis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/key_sharp.png
en: Sharp.
lt: Diezas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/note_012_a.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/note_012_b.png
en: Eighth note.
lt: Aštuntinė nata.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/note_025_a.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/note_025_b.png
en: Quarter note.
lt: Ketvirtinė nata.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/note_050_a.png View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/note_050_b.png
en: Half note.
lt: Pusinė nata.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/note_100.png
en: Whole note.
lt: Pilnoji nata.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/music/rest_025.png
en: Quarter rest.
lt: Ketvirtinė pauzė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/shapes/hand.png
en: A hand.
lt: Ranka.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/shapes/heart.svg
en: A heart.
lt: Širdis.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/symbols/shapes/pawprint.png
en: A paw print.
lt: Letenos pėdsakas.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/town/usps_mailbox.png
en: A mailbox.
lt: Pašto dėžutė.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/town/roadsigns/no_uturn.png
en: “No U-Turn”.
lt: Nesukti?

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/town/roadsigns/xing_ped.png
en: Pedestrian Crossing (“PED XING”).
lt: Pėsčiųjų perėja.

note: View at https://tuxpaint.org/stamps/stamps/town/roadsigns/xing_school.png
en: “School Crossing”.
lt: Mokyklos perėja?
