tuxpaint - en to sl translation catalogue (269 entries)

note: Response to Black (0, 0, 0) color selected
en: Black!
sl: Črna!

note: Response to Dark grey (128, 128, 128) color selected
en: Dark grey! Some people spell it “dark gray”.
sl: Temno siva!

note: Response to Light grey (192, 192, 192) color selected
en: Light grey! Some people spell it “light gray”.
sl: Svetlo siva!

note: Response to White (255, 255, 255) color selected
en: White!
sl: Bela!

note: Response to Red (255, 0, 0) color selected
en: Red!
sl: Rdeča!

note: Response to Orange (255, 128, 0) color selected
en: Orange!
sl: Oranžna!

note: Response to Yellow (255, 255, 0) color selected
en: Yellow!
sl: Rumena!

note: Response to Light green (160, 228, 128) color selected
en: Light green!
sl: Svetlo zelena!

note: Response to Dark green (33, 148, 70) color selected
en: Dark green!
sl: Temno zelena!

note: Response to "Sky" blue (138, 168, 205) color selected
en: Sky blue!
sl: Nebeško modra!

note: Response to Blue (50, 100, 255) color selected
en: Blue!
sl: Modra!

note: Response to Lavender (186, 157, 255) color selected
en: Lavender!
sl: Svetlo vijoličasta!

note: Response to Purple (128, 0, 128) color selected
en: Purple!
sl: Škrlatna!

note: Response to Pink (255, 165, 211) color selected
en: Pink!
sl: Rožnata!

note: Response to Brown (128, 80, 0) color selected
en: Brown!
sl: Rjava!

note: Response to Tan (226, 189, 166) color selected
en: Tan!
sl: Rumeno-rjava!

note: Response to Beige (247, 228, 219) color selected
en: Beige!
sl: Sivkasto rjava!

note: Congratulations #1
en: Great!
sl: Bravo!

note: Congratulations #2
en: Cool!
sl: Super!

note: Congratulations #3
en: Keep it up!
sl: Odlično!

note: Congratulations #4
en: Good job!
sl: Zelo dobro!

note: Input Method: English mode
en: English
sl: Angleško

note: Input Method: Thai mode
en: Thai
sl: Tajsko

note: Input Method: Traditional Chinese mode
en: ZH_TW
sl: Kitajsko

en: Tux Paint
sl: Slikar Tux

en: A drawing program for children
sl: Risarski program za otroke

note: Square shape tool (4 equally-lengthed sides at right angles)
en: Square
sl: Kvadrat

note: Rectangle shape tool (4 sides at right angles)
en: Rectangle
sl: Pravokotnik

note: Circle shape tool (X radius and Y radius are the same)
en: Circle
sl: Krog

note: Ellipse shape tool (X radius and Y radius may differ)
en: Ellipse
sl: Elipsa

note: Triangle shape tool (3 sides)
en: Triangle
sl: Trikotnik

note: Pentagon shape tool (5 sides)
en: Pentagon
sl: Petkotnik

note: Octagon shape tool (8 sides)
en: Octagon
sl: Osemkotnik

note: Rhombus shape tool (4 sides, not at right angles)
en: Rhombus
sl: Romb

note: Triangle star (3 points star) Rhombus star (4 points star) Pentagon star (5 points star)
en: Star
sl: Zvezda

note: Description of a square
en: A square is a rectangle with four equal sides.
sl: Kvadrat je pravokotnik, ki ima štiri enake stranice.

note: Description of a rectangle
en: A rectangle has four sides and four right angles.
sl: Pravokotnik ima štiri stranice in štiri prave kote.

note: Description of a circle
en: A circle is a curve where all points have the same distance from the center.
sl: Krog je lik, ki ima vse točke enako oddaljene od središča.

note: Description of an ellipse
en: An ellipse is a stretched circle.
sl: Elipsa je raztegnjen krog.

note: Description of a triangle
en: A triangle has three sides.
sl: Trikotnik ima tri stranice.

note: Description of a pentagon
en: A pentagon has five sides.
sl: Petkotnik ima pet stranic.

note: Description of an octagon
en: An octagon has eight equal sides.
sl: Osemkotnik ima osem stranic.

note: Description of a rhombus
en: A rhombus has four equal sides, and opposite sides are parallel.
sl: Romb ima vse štiri stranice enake, nasprotni dve pa sta vzporedni.

note: Description of triangle star (3 points star)
en: A star with 3 points.
sl: Zvezda s tremi kraki.

note: Description of rhombus star (4 points star)
en: A star with 4 points.
sl: Zvezda s štirimi kraki.

note: Description of pentagon star (5 points star)
en: A star with 5 points.
sl: Zvezda s petimi kraki.

note: Title of tool selector (buttons down the left)
en: Tools
sl: Orodja

note: Title of color palette (buttons across the bottom)
en: Colors
sl: Barve

note: Title of brush selector (buttons down the right for paint and line tools)
en: Brushes
sl: Čopiči

note: Title of eraser selector (buttons down the right for eraser tool)
en: Erasers
sl: Brisalci

note: Title of stamp selector (buttons down the right for stamps tool)
en: Stamps
sl: Pečati

note: Title of shape selector (buttons down the right for shapes tool) Shape creation tool (square, circle, etc.)
en: Shapes
sl: Oblike

note: Title of font selector (buttons down the right for text and label tools)
en: Letters
sl: Črke

note: Title of magic tool selector (buttons down the right for magic (effect plugin) tool) "Magic" effects tools (blur, flip image, etc.)
en: Magic
sl: Čarobni učinki

note: Freehand painting tool
en: Paint
sl: Čopič

note: Stamp tool (aka Rubber Stamps)
en: Stamp
sl: Pečat

note: Line drawing tool
en: Lines
sl: Črte

note: Text tool
en: Text
sl: Besedilo

note: Label tool
en: Label
sl: Oznaka

note: Fill tool
en: Fill
sl: Polnjenje

note: Undo last action
en: Undo
sl: Razveljavi

note: Redo undone action
en: Redo
sl: Ponovno uveljavi

note: Eraser tool
en: Eraser
sl: Brisalec

note: Start a new picture
en: New
sl: Novo

note: Open a saved picture Buttons for the file open dialog Open dialog: 'Open' button, to load the selected picture
en: Open
sl: Odpri

note: Save the current picture
en: Save
sl: Shrani

note: Print the current picture
en: Print
sl: Natisni

note: Quit/exit Tux Paint application
en: Quit
sl: Končaj

note: Paint tool instructions
en: Pick a color and a brush shape to draw with.
sl: Izbor barve in oblike čopiča za risanje.

note: Stamp tool instructions
en: Pick a picture to stamp around your drawing.
sl: Izbor slike kot vzorca pečata za novo sliko.

note: Line tool instructions
en: Click to start drawing a line. Let go to complete it.
sl: S klikom je mogoče začeti risati črto. Ob sprostitvi gumba miške se ta izriše.

en: Choose a style of text. Click on your drawing and you can start typing. Press [Enter] or [Tab] to complete the text.
sl: Izbor sloga pisave. S klikom na sliko je mogoče začeti z vnašanjem besedila. S pritiskom na vnosno ali na tabulatorsko tipko se besedilo samodejno dopolni.

note: Magic tool instruction
en: Pick a magical effect to use on your drawing!
sl: Izbor čarobnega učinka za risanje po sliki!

note: Response to 'undo' action
en: Undo!
sl: Razveljavi!

note: Response to 'redo' action
en: Redo!
sl: Ponovno uveljavi!

note: Eraser tool
en: Eraser!
sl: Izbriši!

note: Response to 'start a new image' action
en: Pick a color or picture with which to start a new drawing.
sl: Izbor barve ali slike za osnovo novi sliki.

note: Response to 'open' action (while file dialog is being constructed)
en: Open…
sl: Odpri ...

note: Response to 'save' action
en: Your image has been saved!
sl: Slika je shranjena!

note: Response to 'print' action (while printing, or print dialog is being used)
en: Printing…
sl: Tiskanje ...

note: Response to 'quit' (exit) action
en: Bye bye!
sl: Do prihodnjič ...

note: Instruction while using Line tool (after click, before release)
en: Let go of the button to complete the line.
sl: Ob sprostitvi gumba se črta izriše.

note: Instruction while using Shape tool (after first click, before release)
en: Hold the button to stretch the shape.
sl: S pritisnjenim gumbom miške je mogoče lik raztegovati.

note: Instruction while finishing Shape tool (after release, during rotation step before second click)
en: Move the mouse to rotate the shape. Click to draw it.
sl: S premikanjem miške je mogoče lik vrteti. S klikom se izriše.

note: Notification that 'New' action was aborted (current image would have been lost)
en: OK then… Let’s keep drawing this one!
sl: Risanje še ni končano!

note: Prompt to confirm user wishes to quit
en: Do you really want to quit?
sl: Ali res želiš program končati?

note: Quit prompt positive response (quit)
en: Yes, I’m done!
sl: Da, slika je končana!

note: Quit prompt negative response (don't quit)
en: No, take me back!
sl: Ne, risanje še ni končano!

note: Current picture is not saved; user is quitting
en: If you quit, you’ll lose your picture! Save it?
sl: Pri končanju programa bodo spremembe izgubljene! Ali jih želiš prej shraniti?

en: Yes, save it!
sl: Da, slika naj se shrani!

en: No, don’t bother saving!
sl: Ne, slike ni treba shraniti!

note: Current picture is not saved; user is opening another picture
en: Save your picture first?
sl: Ali naj se slika najprej shrani?

note: Error opening picture
en: Can’t open that picture!
sl: Te slike ni mogoče odpreti!

note: Generic dialog dismissal
en: OK
sl: V redu

note: Notification that 'Open' dialog has nothing to show
en: There are no saved files!
sl: Ni shranjenih datotek!

note: Verification of print action
en: Print your picture now?
sl: Ali naj bo slika natisnjena takoj?

en: Yes, print it!
sl: Da, slika naj se natisne!

note: Confirmation of successful (we hope) printing
en: Your picture has been printed!
sl: Slika je bila natisnjena!

note: We got an error printing
en: Sorry! Your picture could not be printed!
sl: Slike ni mogoče natisniti!

note: Notification that it's too soon to print again (--printdelay option is in effect)
en: You can’t print yet!
sl: Ni še mogoče tiskati!

note: Prompt to confirm erasing a picture in the Open dialog, or exported template from the New dialog
en: Erase this picture?
sl: Ali naj se slika izbriše?

en: Yes, erase it!
sl: Da, slika naj se izbriše!

en: No, don’t erase it!
sl: Ne, sliko želim obdržati!

note: Reminder that Mouse Button 1 is the button to use in Tux Paint
en: Remember to use the left mouse button!
sl: Mogoče je uporabiti levi klik miške!

note: Slideshow instructions
en: Choose the pictures you want, then click “Play”.
sl: Z izborom slik je mogoče začeti predstavitev.

note: Sound has been muted (silenced) via keyboard shortcut
en: Sound muted.
sl: Zvok je utišan.

note: Sound has been unmuted (unsilenced) via keyboard shortcut
en: Sound unmuted.
sl: Glasnost je povrnjena.

note: Wait while Text tool finishes loading fonts
en: Please wait…
sl: Počakaj ...

note: Open dialog: 'Erase' button, to erase/deleted the selected picture
en: Erase
sl: Izbriši

note: Open dialog: 'Slides' button, to switch to slide show mode
en: Slides
sl: Diapozitivi

note: Open dialog: 'Back' button, to dismiss Open dialog without opening a picture
en: Back
sl: Nazaj

note: Slideshow: 'Play' button, to begin a slideshow sequence
en: Play
sl: Predvajanje

note: Slideshow: 'Next' button, to load next slide (image)
en: Next
sl: Naslednja

note: Admittedly stupid way of determining which keys can be used for positive and negative responses in dialogs (e.g., [Y] (for 'yes') in English)
en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

note: Prompt to ask whether user wishes to save over old version of their file
en: Replace the picture with your changes?
sl: Ali želiš vsebino slike zamenjati?

note: Positive response to saving over old version (like a 'File:Save' action in other applications)
en: Yes, replace the old one!
sl: Da, zamenjati želim starejšo datoteko!

note: Negative response to saving over old version (saves a new image) (like a 'File:Save As...' action in other applications)
en: No, save a new file!
sl: Ne, shrani naj se v novo datoteko!

note: Add "Color Select" color:
en: Select a color from your drawing.
sl: Izbor barve na obstoječi sliki.

en: Drawing program
sl: Risarski program

en: Color Shift
sl: Premik barve

en: Click and drag the mouse to change the colors in parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče spreminjati barve na delih slike.

en: Click to change the colors in your entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče spremeniti barve cele slike.

en: Blind
sl: Rolete

en: Click towards the edge of your picture to pull window blinds over it. Move perpendicularly to open or close the blinds.
sl: S klikom rob slike se razprejo rolete. Poteg pravokotno rolete odpre ali zapre.

en: Blocks
sl: Bloki

en: Chalk
sl: Kreda

en: Drip
sl: Kapljanje

en: Click and drag the mouse around to make the picture blocky.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati kockasti vzorec na sliki.

en: Click and drag the mouse around to turn the picture into a chalk drawing.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati s kredo.

en: Click and drag the mouse around to make the picture drip.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče kapljati po sliki.

en: Blur
sl: Zamegljevanje

en: Click and drag the mouse around to blur the image.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče zamegliti dele slike.

en: Click to blur the entire image.
sl: S klikom je mogoče zamegliti celotno sliko.

note: Both are named "Bricks", at the moment:
en: Bricks
sl: Opeke

en: Click and drag to draw large bricks.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati velike opeke.

en: Click and drag to draw small bricks.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati male opeke.

en: Calligraphy
sl: Kaligrafija

en: Click and drag the mouse around to draw in calligraphy.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati kaligrafsko.

en: Cartoon
sl: Karikatura

en: Click and drag the mouse around to turn the picture into a cartoon.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče spreminjati sliko v karikaturo.

en: Confetti
sl: Konfeti

en: Click to throw confetti!
sl: S klikom je mogoče razmetati konfete po sliki!

en: Distortion
sl: Zvijanje

en: Click and drag the mouse to cause distortion in your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče zviti sliko.

en: Emboss
sl: Izdolbljenje

en: Click and drag the mouse to emboss the picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče izdolbsti sliko.

en: Lighten
sl: Posvetlitev

en: Darken
sl: Potemnitev

en: Click and drag the mouse to lighten parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče posvetliti dele slike.

en: Click to lighten your entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče zamegliti celo sliko.

en: Click and drag the mouse to darken parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče potemniti dele slike.

en: Click to darken your entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče potemniti celo sliko.

en: Fisheye
sl: Ribje oko

en: Click on part of your picture to create a fisheye effect.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti učinek ribjega očesa.

en: Flower
sl: Roža

en: Click and drag to draw a flower stalk. Let go to finish the flower.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati šopek rož.

en: Foam
sl: Pena

en: Click and drag the mouse to cover an area with foamy bubbles.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče prekriti sliko s peno.

en: Fold
sl: Zvijanje

en: Choose a background color and click to turn the corner of the page over.
sl: Z izborom barve ozadja in klikom na rob slike je mogoče zavihati stran.

en: Fretwork
sl: Rezbarjenje

en: Click to surround your picture with repetitive patterns.
sl: S klikom se izriše vzorec okoli slike.

en: Glass Tile
sl: Zaplate trave

en: Click and drag the mouse to put glass tile over your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče prekriti sliko z zaplatami trave.

en: Click to cover your entire picture in glass tiles.
sl: S klikom miške je mogoče celotno sliko prekriti s travo.

en: Grass
sl: Trava

en: Click and drag to draw grass. Don’t forget the dirt!
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati travo!

en: Halftone
sl: Polton

en: Click and drag to turn your drawing into a newspaper.
sl: S klikom miške je mogoče spremeniti risbo v časopis.

en: Symmetric Left/Right
sl: Simetrija levo–desno

en: Symmetric Up/Down
sl: Simetrija zgoraj–spodaj

en: Pattern
sl: Vzorec

en: Tiles
sl: Ploščice

note: KAL_BOTH
en: Kaleidoscope
sl: Kalejdoskop

en: Click and drag the mouse to draw with two brushes that are symmetric across the left and right of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče izrisati simetrični vzorec na levi in desni strani slike.

en: Click and drag the mouse to draw with two brushes that are symmetric across the top and bottom of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče izrisati simetrični vzorec na zgornjem in spodnjem delu slike.

en: Click and drag the mouse to draw a pattern across the picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče izrisati vzorec.

en: Click and drag the mouse to draw a pattern that is symmetric across the picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče izrisati simetrične vzorce.

note: KAL_BOTH
en: Click and drag the mouse to draw with symmetric brushes (a kaleidoscope).
sl: S klikom in potegom miške je mogoče izrisati simetrične ploščice (kalejdoskop).

en: Light
sl: Posvetlitev

en: Click and drag to draw a beam of light on your picture.
sl: S klikom in potegom je mogoče narisati žarek svetlobe na sliki.

en: Metal Paint
sl: Kovinska barva

en: Click and drag the mouse to paint with a metallic color.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče barvati s kovinskimi barvami.

en: Mirror
sl: Vodoravno zrcaljenje

en: Flip
sl: Navpično zrcaljenje

en: Click to make a mirror image.
sl: S klikom se slika navpično zrcali.

en: Click to flip the picture upside-down.
sl: S klikom se slika vodoravno zrcali

en: Mosaic
sl: Mozaik

en: Click and drag the mouse to add a mosaic effect to parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti mozaični učinek.

en: Click to add a mosaic effect to your entire picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti mozaik cele slike.

en: Square Mosaic
sl: Kvadratni mozaik

en: Hexagon Mosaic
sl: Šesterokotni mozaik

en: Irregular Mosaic
sl: Nepravilni mozaik

en: Click and drag the mouse to add a square mosaic to parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti kvadratni vzorec mozaika.

en: Click to add a square mosaic to your entire picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti mozaik cele slike.

en: Click and drag the mouse to add a hexagonal mosaic to parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti šesterokotni vzorec mozaika.

en: Click to add a hexagonal mosaic to your entire picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti šesterokotni vzorec mozaika cele slike.

en: Click and drag the mouse to add an irregular mosaic to parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti nepravilen vzorec mozaika.

en: Click to add an irregular mosaic to your entire picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti nepravilen vzorec mozaika cele slike.

en: Negative
sl: Negativ

en: Click and drag the mouse around to make your painting negative.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati z negativnimi barvami.

en: Click to turn your painting into its negative.
sl: S klikom miške je mogoče narediti negativ slike.

en: Noise
sl: Hrup

en: Click and drag the mouse to add noise to parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče dodati hrup sliki.

en: Click to add noise to your entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče dodati hrup celotni sliki.

en: Perspective
sl: Perspektiva

en: Zoom
sl: Približaj

en: Click on the corners and drag where you want to stretch the picture.
sl: S klikom na robove in premikanjem miške se prilagaja velikost sike.

en: Click and drag up to zoom in or drag down to zoom out the picture.
sl: S klikom in premikanjem miške gor in dol se prilagaja približanje slike.

en: Puzzle
sl: Sestavljanka

en: Click the part of your picture where would you like a puzzle.
sl: Izbrati je treba del slike, kjer naj bo sestavljanka.

en: Click to make a puzzle in fullscreen mode.
sl: S klikom se ustvari sestavljanka v celozaslonskem načinu.

en: Rails
sl: Tračnice

en: Click and drag to draw train track rails on your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče narisati tračnice na sliko.

en: Rainbow
sl: Mavrica

en: You can draw in rainbow colors!
sl: Risanje v barvah mavrice!

en: Rain
sl: Dež

en: Click to place a rain drop onto your picture.
sl: S klikom je mogoče dodati kapljico na sliko.

en: Click to cover your picture with rain drops.
sl: S klikom miške je mogoče pokriti sliko s kapljicami.

en: Real Rainbow
sl: Prava mavrica

en: ROYGBIV Rainbow
sl: Prava mavrica

en: Click where you want your rainbow to start, drag to where you want it to end, and then let go to draw a rainbow.
sl: S klikom je mogoče določiti, kje naj se mavrica začne, s potegom pa, kje naj se konča.

en: Ripples
sl: Kodranje

en: Click to make ripples appear over your picture.
sl: S klikom miške je mogoče ustvariti valovanje.

en: Rosette
sl: Rozeta

en: Click and start drawing your rosette.
sl: S klikom lahko začnete risati rozeto.

en: You can draw just like Picasso!
sl: Tudi Picasso bi uporabljal ta program!

en: Edges
sl: Robovi

en: Sharpen
sl: Izostritev

en: Silhouette
sl: Senčni obris

en: Click and drag the mouse to trace edges in parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče določiti robove na sliki.

en: Click to trace edges in your entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče določiti robove na celi sliki.

en: Click and drag the mouse to sharpen parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče izostriti dele slike.

en: Click to sharpen the entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče izostriti celo sliko.

en: Click and drag the mouse to create a black and white silhouette.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče ustvariti črnobeli obris.

en: Click to create a black and white silhouette of your entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče ustvariti črnobeli obris.

en: Shift
sl: Premik

en: Click and drag to shift your picture around on the canvas.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče premakniti sliko po platnu.

en: Smudge
sl: Razmaži

note: if (which == 1)
en: Wet Paint
sl: Mokra barva

en: Click and drag the mouse around to smudge the picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati umazane packe.

note: if (which == 1)
en: Click and drag the mouse around to draw with wet, smudgy paint.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče risati z učinkom mokre barve.

en: Snow Ball
sl: Kepe

en: Snow Flake
sl: Snežinke

en: Click to add snow balls to your picture.
sl: S klikom miške je mogoče narisati kepe na sliko.

en: Click to add snow flakes to your picture.
sl: S klikom miške je mogoče dodati snežinke na sliko.

en: String edges
sl: Stranice niti

en: String corner
sl: Robovi niti

en: String 'V'
sl: Nit 'V'

en: Click and drag to draw string art. Drag top-bottom to draw less or more lines, left or right to make a bigger hole.
sl: S klikom in potegom je mogoče risati niti. Premikanje gor in dol omogoča določevanje števila črt, levo in desno pa določa velikosti.

en: Click and drag to draw arrows made of string art.
sl: S klikom in potegom je mogoče narisati puščice na sliki.

en: Draw string art arrows with free angles.
sl: Risanje črtastih umetniških puščic s prostimi koti.

en: Tint
sl: Odtenek

en: Color & White
sl: Barve in belina

en: Click and drag the mouse around to change the color of parts of your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče spreminjati barve na delih slike.

en: Click to change the color of your entire picture.
sl: S klikom miške je mogoče spremeniti barvo celotne slike.

en: Click and drag the mouse around to turn parts of your picture into white and a color you choose.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče spremeniti sliko v belo in barvo po želji.

en: Click to turn your entire picture into white and a color you choose.
sl: S klikom miške je mogoče pobarvati sliko v belo in barvo po želji.

en: Toothpaste
sl: Zobna pasta

en: Click and drag to squirt toothpaste onto your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče nanesti zobno pasto na sliko.

en: Click and drag to draw a tornado funnel on your picture.
sl: S klikom in premikanjem miške je mogoče narisati učinek tornada.

en: Click and drag to make parts of your picture look like they are on television.
sl: S klikom lahko ustvarite sliko, kot je na televiziji.

en: Click to make your picture look like it's on television.
sl: S klikom lahko ustvarite sliko kot na televiziji.

en: Waves
sl: Valovi

en: Wavelets
sl: Valovčki

en: Click to make the picture horizontally wavy. Click toward the top for shorter waves, the bottom for taller waves, the left for small waves, and the right for long waves.
sl: S klikom je mogoče ustvariti vodoravno valovanje. S premikom navzgor izrišemo krajše valove, navzdol pa daljše. S premikom levo in desno pa določimo velikost valov.

en: Click to make the picture vertically wavy. Click toward the top for shorter waves, the bottom for taller waves, the left for small waves, and the right for long waves.
sl: S klikom je mogoče ustvariti navpično valovanje. S premikom navzgor izrišemo krajše valove, navzdol pa daljše. S premikom levo in desno pa določimo velikost valov.

en: Xor Colors
sl: Barve Xor
