Worldlabel.com Tux Paint Bērnu Vasaras Zīmēšanas sacensības

[ English | Français | italiano | latviešu valodā | português | Русский | suomeksi ]

OLPC XO-1 portatīvais dators un cukurs-zibatmiņā

(Davis, CA & Peekskill, NY — Jūnijs 29, 2011) - Tux Paint izstrādātāji, ir priecīgi paziņot ka 2011 Tux Paint Vasaras zīmēšanas sacensības ir atklātas, kuras sponsorē un vērtēs Worldlabel.com.

Drīkst piedalīties bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem, sacensības ir iespējams laimēt vienu no trijiem OLPC XO-1 portatīvajiem datoriem, USB zibatmiņu ar XO-1 "Cukura" programmatūru ("cukurs-zibatmiņā"), vai arī Tux Paint t-kreklu.

Zīmējumi jāiesūta līdz pusnaktij, pēc Austrumu standarta laika (UTC-0500), 12. Septembrī, 2011. Desmit (10) uzvarētji tiks paziņoti pēc 22. Septembra, 2011.

Noteikumi

Papildus nosacījumi un informācija tiks publicēta Worldlabel.com mājaslapā: http://blog.worldlabel.com/2011/tux-paint-kids-summer-drawing-contest.html.

Piezīmes:
1
Lejupielādējat Tux Paint no www.tuxpaint.org/download/.
2
http://tuxpaint.org/gallery/submit/#where Šeit vispārīgi aprakstīts kur Tux Paint glabā failus.
3
http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0 Šeit ir aprakstīta Creative Commons licence, ar kuru tiks licencēta visi darbi.


Par Tux Paint

Tux Paint, tā pat kā citas Tux, of Math Command (TuxMath) un Tux Typing, ir daļa no Tux4Kids projekta. Tux Paint ir godalgota Atvērtā Koda zīmēšana programmatūra domāta bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Tux Paint ir pieejams priekš Microsoft Windows, Linux, Apple Mac OS X, BeOS un citām platformām, un ir pārtulkota vairāk kā 80 valodās. To var lejupielādēt par brīvu no Tux Paint mājaslapas, vai arī var nopirkt CD kompaktdisku no CafePress.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.tuxpaint.org un www.tux4kids.com, vai sazinaties ar Tux Paint's galveno izstrādātāju, Bilu Kendriku.

Par Worldlabel.Com

Worldlabel.Com ir vadošais uzlīmju izstrādātājs un piegādātājs lāzeru un tintes printeriem. Viņi izgatavo daudzfunkcionālas uzlīmju loksnes kuras var izmantot adresēm, pasta nosūtīšanai uz CD matricām kā ari citām biznesa vajadzibām. Viņu uzlīmes ir izstrādātās tā, lai jūs tās varētu lietot ar jebkuru uzlīmju zīmēšanus programmatūru priekš Windows®, Mac® un Linux

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.worldlabel.com un blog.worldlabel.com.


Saite uz šo preses izdevumu: http://tuxpaint.org/latest/worldlabel.com-tuxpaint-kids-summer-drawing-contest-2011.php